Nabízené služby

 

Realizace střech

Opravy, rekonstrukce a realizace střech.

V rámci realizace střechy provádíme vazbu, pokládku střešní krytiny, klempířské práce, montujeme střešní okna a další střešní doplňky, které jsou nezbytnou součástí každé funkční střechy.

Díky odbornosti realizujeme střechy všech druhů a pokládáme střešní krytiny betonové, pálené, plechové, šindele.

 

Kontrola dřevěných staveb, konstrukcí
a jejich chemické ošetření

Díky dlouholetým zkušenostem s dřevěnnými stavbami, nabízíme možnost zkontrolovat Vaše objekty a dřevěnné konstrukce. Kontrola a včasný chemický zásah může podstatně prodloužit jejich životnost.

K ošetření doporučíme přípravky z široké nabídky, tak aby maximálně vyhovovaly konkrétní situaci.

Základní a závěrečné povrchové úpravy srubů a roubenek se provádějí nátěry, které díky svým vlastnostem pronikají do hlouby podkladu, zachovávají vysokou difusní schopnost a podporují kresbu dřeva.

 

Tmelení srubů

Pokud chcete výrazně vylepšit tepelné vlastnosti srubovému domu a poskytnout dřevu ochranu před vlhkem, je dobré mít srub kvalině vytmelen. Tmel i po zaschnutí zůstává díky svému složení stále pružný, vyrovnává pohyb klád či trámů a pracuje společně s pohybem dřeva. Tato vlastnost zaručuje tmelům dlouholetou trvanlivost ve spárách bez nutnosti další údržby. Srubařské tmely je vhodné použit jak do exteriéru, tak do interiéru a jsou nabízeny v různých barevných odstínech. Vyznačují se dlouhou životností a velmi dobrou přilnavostí k tmeleným materiálům, jsou odolné proti UV záření a dalším povětrnostním vlivům.

 

Výškové práce

Výškové práce za pomoci horolezecké techniky vám mohou zajistit:
nátěry ve výškách, nátěry střech, nátěry srubů, montáž zábran proti ptákům, opravu střešní krytiny, opravu a bourání komínů, nebo zajistit vánoční výzdobu, či jinou dekoraci, nebo vyměnit dosluhující okapový svod.
Pokud budete například potřebovat natřít okapy a klempířské prvky na fasádě a použijete k tomu standartní metodu, tedy práci z lešení, vyjde vás práce díky vedlejším nákladům velice draho. Horolezeckou technikou odpadnou náklady na pronájem lešení, zábor chodníku a tudíž budou práce levnější.
Výškové práce a Horolezci Vás vyjdou levněji. Žádná stavba lešení, ani jiná podobná klasická řešení. Ušetříte. Pokud však charakter práce vyžaduje lešení či montážní plošiny, zvládneme i tuto práci. Výškové práce horolezeckou technikou šetří Váš čas a peníze. Vždy vybereme řešení, nejvhodnější pro danou situaci.
Výškové práce provádíme již řadu let, v jejichž průběhu jsme získaly mnoho zkušeností, při odstraňováním široké škály problémů a realizaci množství různorodých projektů.

 

Rizikové kácení stromů

Naše firma provádí hlavně rizikové kácení stromů tj. kácení stromů, u kterých hrozí způsobení škody na zdraví či majetku, stromů v zástavbách, alejích a parcích, kde není možné kácení běžným způsobem a musí se provést ořez větví nebo postupné kácení od koruny.